SON DAKİKA

Son Karakol | Gerçeğin Gür Sesi !

Spotify, ücretsiz kullanıcılara yeni çıkan albümleri geç sunabilir

Ücretsiz Spotify kullanıcılarına bir darbe daha gelebilir. Uygulama, ücretsiz kullanıcılara yeni çıkan albümleri geç sunabilir.

Spotify, ücretsiz kullanıcılara yeni çıkan albümleri geç sunabilir
Bu haber 20 Mart 2017 - 23:35 'de eklendi ve 157 views kez görüntülendi.

Spotify, belki de son zamanların en büyük müzik uygulaması. Uygulamadan da öte bir oluşum. Dolayısıyla bir oluşum bu denli büyük olunca sürekli yeni gelir modelleri üzerinde çalışabiliyor. Son duyumlara göre firma, ücretsiz kullanıcılara yeni çıkan albümleri geç sunabilir. Kullanıcıların abone olmaya teşvik edilmesi için bu uygulamaya geçilmesi düşünülüyor.


Uygulamayı ücretsiz kullananlar uygulamanın bazı özelliklerinden yararlanamıyor ve şarkı aralarında reklam dinlemek zorunda kalıyor. Eğer yeni çıkan albümler de Spotify’a geç gelirse ücretsiz kullanıcılar için bir zorluk daha sorun kalemine eklenecek.
Financial Times, Spotify‘ın sınırlı bir süre için yeni çıkan önemli albümlerin sadece abone olan kullanıcılara sunulacağını onayladığını belirtti. Ancak yazar, bu önerinin masaya konmasıyla birlikte henüz hiçbir şeyin imzalanmadığını söyledi. Firmanın bu fikri benimseme konusundaki istekliliğinin görüşmeleri “önemli ölçüde arttırdığını” belirtti.
Kütüphanesinde oldukça büyük bir arşiv bulunan firma, bu görüşmeleri Universal, Sony ve Warner ile yaptı. Müzik dünyasının önemli isimlerinin, yapılan görüşme hakkında henüz bir açıklama yapmadığını belirtelim.  Henüz bir açıklama olmadığı için düşünülen uygulama hayata geçecek mi yakında göreceğiz.
Uygulamayı ücretli olarak kullananlar bu gelişmelerden etkilenmeyecek. Ancak ülkemizde dolar kurunun sürekli artması sebebiyle firmanın aylık abonelik ücretlerini de arttırdığını hatırlatalım.

HTC, VR işine kaynak sağlamak için fabrika sattı!

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA